Afdekhoes 60x40 cm (100) PE - 185 cm lang - transparant - EMGA 024054
Artikelnr.
EMG-024054
Op voorraad
Adviesprijs € 71,50
Onze prijs € 61,20 € 74,05
Bespaar € 10,30
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | EMGA |
| Bevat | 100 |
| Land van oorsprong | FR |
| Afmetingen | |
| Dikte product | 14 μm |
| Lengte product | 185 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 6,4 kg |
| Kleur | transparant |
| Materiaal | polyetheen (PE) |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 04028574311137 |
| HS-code | 39204910 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 15 cm |
| Lengte verpakking | 72 cm |
| Hoogte verpakking | 15 cm |
| Documenten | |
| CE certificaat | Download |
| EAN | 04028574311137 |
|---|---|
| Gewicht | 6.670000 |
| Merk | EMGA |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: Len: 1850 |