Bain marie RVS - 55x34,5x29,1 cm - Mach 899002
Artikelnr.
EMG-899002
Op voorraad
Adviesprijs € 460,00
Onze prijs € 384,- € 464,64
Bespaar € 76,00
Wordt zonder GN bakken geleverd.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Mach |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | NL |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 55 cm |
| Diepte product | 34,5 cm |
| Hoogte / inhoud | 15 cm |
| Hoogte product | 29,1 cm |
| Aansluitingen | |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Met snoer | Ja |
| Met stekker | Ja |
| Vermogen (elektrisch) | 2 kW |
| Eigenschappen | |
| Aantal (onafhankelijke) zones | 1 |
| Compartimenten | 01 |
| Gewicht netto product | 11,6 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Model | opzet model |
| Naadloos | Nee |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Diepgetrokken | Nee |
| Dubbelwandig | constructie dubbelwandig |
| Gebruik met water | Ja |
| Ingebouwd element | Ja |
| Met aftapkraan | Nee |
| Met hoofdschakelaar | Nee |
| Met waterkraan | Nee |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Traploos regelbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Nee |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591098527 |
| HS-code | 85161080 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Documenten | |
| CE certificaat | Download |
| EAN | 08712591098527 |
|---|---|
| Gewicht | 11.600000 |
| Merk | Mach |
| Garantie | 1 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 220 - 240 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 2 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 550 x D: 345 x H: 291 Binnenmaten: H: 150 |