Bak gastronorm GN2/3 20 mm RVS - 1,7 liter - 35,4x32,5x2 cm - CaterChef 953658
Artikelnr.
EMG-953658
Op voorraad
Onze prijs € 13,60 € 16,46
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 35,4 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte product | 2 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 0,638 kg |
| Hoogte maatvoering | 20 mm |
| Inhoud | 1,7 l |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Opslag maatvoering | 35,4 x 32,5 cm (2/3 GN) |
| Stapelbaar | Ja |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Type gastronorm bak | standaard |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591111141 |
| HS-code | 73239300 |
| Keurmerk | NSF |
| EAN | 08712591111141 |
|---|---|
| Gewicht | 0.638000 |
| Merk | CaterChef |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 1,7 ltr. |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 354 x D: 325 x H: 20 |