Bakplaat alum. - 38x26,5 cm - Risoli 729002
Artikelnr.
EMG-729002
Op voorraad
Adviesprijs € 39,50
Onze prijs € 33,30 € 40,29
Bespaar € 6,20
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Gladde grillplaat voor een optimaal grillresultaat.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Risoli |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 38 cm |
| Diepte product | 26,5 cm |
| Eigenschappen | |
| Bekleding | anti-aanbak |
| Gewicht netto product | 1,133 kg |
| Materiaal | gegoten aluminium |
| Stapelbaar | Nee |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08001586010829 |
| HS-code | 76151080 |
| EAN | 08001586010829 |
|---|---|
| Gewicht | 1.133000 |
| Merk | Risoli |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 380 x D: 265 |