Bakplaat glad elektr. RVS - 30x60x41,1 cm - Modular 318642
Artikelnr.
EMG-318642
Op voorraad
Adviesprijs € 1.050,00
Onze prijs € 840,- € 1.016,40
Bespaar € 210,00
Maximaal benut bakplaat oppervlak met zeer korte opwarmtijd, de verchroomde bakplaat is vervaardigd van speciaal gegoten en glad geslepen speciaal staal, met extra grote ingebouwde vetopvanglade.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Modular |
| Serie | Fun 600 |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 30 cm |
| Diepte product | 60 cm |
| Hoogte product | 41,1 cm |
| Werkoppervlak | 29,6 x 47 cm |
| Aansluitingen | |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Met snoer | Nee |
| Met stekker | Nee |
| Vermogen (elektrisch) | 3 kW |
| Eigenschappen | |
| Aantal (onafhankelijke) zones | 1 |
| Bakplaat uitvoering (onder) | glad |
| Bekleding | verchroomd |
| Gewicht netto product | 22,5 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Model | opzet model |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bediening | manueel |
| Door gekwalificeerd installateur | Ja |
| Met hoofdschakelaar | Nee |
| Met vetopvangbak | Ja |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Type verhitting | elektrisch |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591052314 |
| HS-code | 84198180 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 70 cm |
| Lengte verpakking | 38 cm |
| Hoogte verpakking | 60 cm |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| CE certificaat | Download |
| EAN | 08712591052314 |
|---|---|
| Gewicht | 26.000000 |
| Merk | Modular |
| Garantie | 1 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 220 - 240 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 3 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 300 x D: 600 x H: 411 |