Bakplaat glad elektr. RVS - 60x60x41,1 cm - Modular 318643
Artikelnr.
EMG-318643
Op voorraad
Adviesprijs € 1.474,00
Onze prijs € 1.160,- € 1.403,60
Bespaar € 314,00
Maximaal benut bakplaat oppervlak met zeer korte opwarmtijd, de verchroomde bakplaat is vervaardigd van speciaal gegoten en glad geslepen speciaal staal, met extra grote ingebouwde vetopvanglade.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Modular |
| Serie | Fun 600 |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 60 cm |
| Diepte product | 60 cm |
| Hoogte product | 41,1 cm |
| Werkoppervlak | 59,6 x 47 cm |
| Aansluitingen | |
| Aansluiting voeding | 1x (380-415V)-3N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Met snoer | Nee |
| Met stekker | Nee |
| Vermogen (elektrisch) | 6 kW |
| Eigenschappen | |
| Aantal (onafhankelijke) zones | 2 |
| Bakplaat uitvoering (onder) | glad |
| Bekleding | verchroomd |
| Gewicht netto product | 41,5 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Model | opzet model |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bediening | manueel |
| Door gekwalificeerd installateur | Ja |
| Met hoofdschakelaar | Nee |
| Met vetopvangbak | Ja |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Type verhitting | elektrisch |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591052321 |
| HS-code | 84198180 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 70 cm |
| Lengte verpakking | 68 cm |
| Hoogte verpakking | 63 cm |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| CE certificaat | Download |
| EAN | 08712591052321 |
|---|---|
| Gewicht | 47.000000 |
| Merk | Modular |
| Garantie | 1 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 380 - 415 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 3 fasen |
| Stroomaansluiting vermogen | 6 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 600 x D: 600 x H: 411 |