Bakplaat glad-geribbeld elektr. staal - 40x54,5x27 cm - CaterChef 688515
Artikelnr.
EMG-688515
Op voorraad
Adviesprijs € 364,00
Onze prijs € 310,- € 375,10
Bespaar € 54,00
Maximaal benut bakplaat oppervlak met hoge spatrand.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | CaterChef (ster) |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | CN |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 40 cm |
| Diepte product | 54,5 cm |
| Hoogte product | 27 cm |
| Werkoppervlak | 40 x 40 cm |
| Aansluitingen | |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Benodigde aansluiting | geen aansluiting benodigd |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Met snoer | Ja |
| Met stekker | Ja |
| Vermogen (elektrisch) | 3 kW |
| Eigenschappen | |
| Aantal (onafhankelijke) zones | 1 |
| Bakplaat uitvoering (onder) | 1/2 glad - 1/2 geribbeld |
| Gewicht netto product | 27 kg |
| Materiaal | staal |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bediening | manueel |
| Met hoofdschakelaar | Nee |
| Met vetopvangbak | Ja |
| Temperatuurbereik | 50° tot 300°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Type verhitting | elektrisch |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591149076 |
| HS-code | 85166070 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 51 cm |
| Lengte verpakking | 62 cm |
| Hoogte verpakking | 33 cm |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| Onderdelenlijst | Download |
| Explosietekening | Download |
| EAN | 08712591149076 |
|---|---|
| Gewicht | 32.000000 |
| Merk | CaterChef |
| Garantie | 1 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 220 - 240 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 3 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 400 x D: 545 x H: 270 |