Bakvorm cake 26x10 cm siliconenrubber (VMQ) - 1,55 liter - rood - Silikomart 070086
Artikelnr.
EMG-070086
Op voorraad
Onze prijs € 13,20 € 15,97
Compleet met stabliteitsring, gefabriceerd uit 100% food-friendly siliconen, vanuit de koeling of diepvries kunnen de matten op een rooster/bakplaat direct in de oven geplaatst worden, door de flexibele uitvoering laten de producten zich probleemloos los maken.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Silikomart |
| Serie | UniFlex |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Breedte / inhoud | 26 cm |
| Diepte / inhoud | 10 cm |
| Hoogte / inhoud | 7 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 280 gram |
| Hittebestendig | tot 230°C |
| Inhoud | 1,55 l |
| Kleur | rood |
| Koudebestendig | tot -60°C |
| Materiaal | siliconenrubber (VMQ) |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | ovenbestendig/vaatwasmachinebestendig/magnetronbestendig |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08032539936507 |
| HS-code | 39241000 |
| EAN | 08032539936507 |
|---|---|
| Gewicht | 0.280000 |
| Merk | Silikomart |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 1,55 ltr. |
| Afmetingen | Binnenmaten: B: 260 x D: 100 x H: 70 |