Bakvorm Cubes-Mini siliconenrubber (VMQ) - 15x0,042 liter - rood - Silikomart 070078
Artikelnr.
EMG-070078
Op voorraad
Onze prijs € 13,10 € 15,85
Gefabriceerd uit 100% food-friendly siliconen, vanuit de koeling of diepvries kunnen de matten op een rooster/bakplaat direct in de oven geplaatst worden, door de flexibele uitvoering laten de producten zich probleemloos los maken.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Silikomart |
| Serie | SiliconFlex |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Breedte / inhoud | 3,5 cm |
| Diepte / inhoud | 3,5 cm |
| Hoogte / inhoud | 3,5 cm |
| Eigenschappen | |
| Compartimenten | 15 |
| Gewicht netto product | 290 gram |
| Hittebestendig | tot 230°C |
| Inhoud | 42 ml (milliliter) |
| Kleur | rood |
| Koudebestendig | tot -60°C |
| Materiaal | siliconenrubber (VMQ) |
| Opslag maatvoering | 32,5 x 17,6 cm (1/3 GN) |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | ovenbestendig/magnetronbestendig/vaatwasmachinebestendig |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08051085021925 |
| HS-code | 39241000 |
| EAN | 08051085021925 |
|---|---|
| Gewicht | 0.290000 |
| Merk | Silikomart |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 15 x 0,042 ltr. |
| Afmetingen | Binnenmaten: B: 35 x D: 35 x H: 35 |