Bakvorm taart Ø28 cm siliconenrubber (VMQ) - 2,5 liter - rood - Silikomart 070092
Artikelnr.
EMG-070092
Op voorraad
Onze prijs € 13,90 € 16,82
Glad, compleet met stabliteitsring, gefabriceerd uit 100% food-friendly siliconen, vanuit de koeling of diepvries kunnen de matten op een rooster/bakplaat direct in de oven geplaatst worden, door de flexibele uitvoering laten de producten zich probleemloos los maken.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Silikomart |
| Serie | UniFlex |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Diameter / inhoud | 28 cm |
| Hoogte / inhoud | 4,7 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 380 gram |
| Hittebestendig | tot 230°C |
| Inhoud | 2,5 l |
| Kleur | rood |
| Koudebestendig | tot -60°C |
| Materiaal | siliconenrubber (VMQ) |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | ovenbestendig/magnetronbestendig/vaatwasmachinebestendig |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08032539936286 |
| HS-code | 39241000 |
| EAN | 08032539936286 |
|---|---|
| Gewicht | 0.380000 |
| Merk | Silikomart |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 2,5 ltr. |
| Afmetingen | Binnenmaten: H: 47 |