Beslagkom 3,0L RVS - 3 liter - 12 cm hoog - EMGA 055004
Artikelnr.
EMG-055004
Op voorraad
Onze prijs € 16,60 € 20,09
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | EMGA |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | SE |
| Afmetingen | |
| Diameter product | 25 cm |
| Hoogte product | 12 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 342 gram |
| Inhoud | 3 l |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Met schenktuit | Nee |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 07392244130111 |
| HS-code | 73239300 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 25 cm |
| Lengte verpakking | 25 cm |
| Hoogte verpakking | 16 cm |
| EAN | 07392244130111 |
|---|---|
| Gewicht | 0.343000 |
| Merk | EMGA |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 3 ltr. |
| Stroomaansluiting voltage | NVT |
| Afmetingen | Buitenmaten: H: 120 |