Bistro serveerpan Ø22 cm gietijzer - 26x23x4 cm - zwart - EMGA 861515
Artikelnr.
EMG-861515
Op voorraad
Onze prijs € 18,10 € 21,90
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Gietijzeren pan Ø22 cm, inclusief houten onderbord.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | EMGA |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | CN |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 26 cm |
| Diameter product | 22 cm |
| Diepte product | 23 cm |
| Hoogte product | 4 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 1,88 kg |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | gietijzer |
| Materiaal van het onderbord | hout |
| Vorm | rond |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Met waterkraan | Nee |
| Platte bodem | Ja |
| Sandwich bodem | Nee |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 06972239652173 |
| HS-code | 73239100 |
| EAN | 06972239652173 |
|---|---|
| Gewicht | 1.880000 |
| Merk | EMGA |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 260 x D: 230 x H: 40 |