Bordenkorf PP - 50x50x10 cm - CaterRacks CR0300
Artikelnr.
EMG-CR0300
Op voorraad
Onze prijs € 16,70 € 20,21
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
De bordenkorf kenmerkt zich door ingegoten pennen welke geschikt zijn voor borden en dienbladen.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | CaterRacks |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Breedte / inhoud | 46,5 cm |
| Breedte product | 50 cm |
| Diepte / inhoud | 46,5 cm |
| Diepte product | 50 cm |
| Hoogte / inhoud | 8 cm |
| Hoogte product | 10 cm |
| Eigenschappen | |
| Compartimenten | 01 |
| Gewicht netto product | 1,893 kg |
| Materiaal | polypropyleen (PP) |
| Stapelbaar | Ja |
| Type vaatwaskorf | bordenkorf |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591002418 |
| HS-code | 39231090 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 52 cm |
| Lengte verpakking | 52 cm |
| Hoogte verpakking | 62 cm |
| EAN | 08712591002418 |
|---|---|
| Gewicht | 1.893000 |
| Merk | CaterRacks |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 500 x D: 500 x H: 100 Binnenmaten: B: 465 x D: 465 x H: 80 |