Braadpan gietijzer - 6,5 liter - 33x25x13,5 cm - rood - Sitram 862332
Artikelnr.
EMG-862332
Op voorraad
Adviesprijs € 82,00
Onze prijs € 69,30 € 83,85
Bespaar € 12,70
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Ovaal model, compleet met deksel.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Sitram |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | FR |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 33 cm |
| Diepte product | 25 cm |
| Hoogte product | 13,5 cm |
| Eigenschappen | |
| Bekleding | geëmailleerd |
| Gewicht netto product | 6,75 kg |
| Hittebron | gas/elektrisch/keramisch/inductie |
| Inhoud | 6,5 l |
| Kleur | rood |
| Materiaal | gietijzer |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | ovenbestendig/niet vaatwasmachinebestendig |
| Met waterkraan | Nee |
| Platte bodem | Ja |
| Sandwich bodem | Nee |
| Type deksel | standaard |
| Type handvat | met greep |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 03108837108405 |
| HS-code | 73239200 |
| EAN | 03108837108405 |
|---|---|
| Gewicht | 6.750000 |
| Merk | Sitram |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 6,5 ltr. |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 330 x D: 250 x H: 135 |