Braadpan Ø24 cm gietijzer - 4 liter - 12 cm hoog - rood - Sitram 862224
Artikelnr.
EMG-862224
Op voorraad
Adviesprijs € 52,50
Onze prijs € 42,30 € 51,18
Bespaar € 10,20
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Rond model, compleet met deksel.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Sitram |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | FR |
| Afmetingen | |
| Diameter product | 24 cm |
| Hoogte product | 12 cm |
| Eigenschappen | |
| Bekleding | geëmailleerd |
| Gewicht netto product | 4,75 kg |
| Hittebron | halogeen/inductie/keramisch/elektrisch/gas |
| Inhoud | 4 l |
| Kleur | rood |
| Materiaal | gietijzer |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig/ovenbestendig |
| Met waterkraan | Nee |
| Platte bodem | Ja |
| Sandwich bodem | Nee |
| Type deksel | standaard |
| Type handvat | met greep |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 03108837108436 |
| HS-code | 73239200 |
| EAN | 03108837108436 |
|---|---|
| Gewicht | 4.750000 |
| Merk | Sitram |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 4 ltr. |
| Afmetingen | Buitenmaten: H: 120 |