Chocolademelk dispenser PC - 3 liter - 21,5x28,8x41,5 cm - CaterChef 417013
Artikelnr.
EMG-417013
Op voorraad
Adviesprijs € 265,00
Onze prijs € 223,- € 269,83
Bespaar € 42,00
Verhitting door unieke dubbele aluminium compensbodem systeem waardoor aankoeken wordt voorkomen, de dispenser is uitgerust met een transparante container, aftapkraan, roermechanisme en een lekbakje, ook geschikt voor dikkere dranken.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | CaterChef (ster) |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | CN |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 21,5 cm |
| Diepte product | 28,8 cm |
| Hoogte product | 41,5 cm |
| Aansluitingen | |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen (elektrisch) | 1,2 kW |
| Eigenschappen | |
| Bekleding | roestvrijstaal |
| Gewicht netto product | 6 kg |
| Inhoud | 3 l |
| Materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bediening | manueel |
| Met aftapkraan | Ja |
| Met hoofdschakelaar | Ja |
| Met lekbak | Ja |
| Roerwerk uitschakelbaar | Ja |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591001251 |
| HS-code | 84198120 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 27 cm |
| Lengte verpakking | 27 cm |
| Hoogte verpakking | 46 cm |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| Onderdelenlijst | Download |
| Explosietekening | Download |
| EAN | 08712591001251 |
|---|---|
| Gewicht | 6.500000 |
| Merk | CaterChef |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 3 ltr. |
| Stroomaansluiting voltage | 220 - 240 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 1,2 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 215 x D: 288 x H: 415 |