Combi Steamer Model PF 1110
Artikelnr.
424-1005
Niet op voorraad
Adviesprijs € 8.500,00
Onze prijs € 5.350,- € 6.473,50
Bespaar € 3.150,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| EAN | 4017337424252 |
|---|---|
| Gewicht | 135.000000 |
| Merk | Saro |
| Garantie | 2 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 400 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 3 fasen |
| Stroomaansluiting vermogen | 14,4 kW |
| Afmetingen | B 810 x T 895 x H 1205 mm |