Contactgrill geribbeld-geribbeld elektr. gietijzer - 56,6x32,5x19,3 cm - CaterChef 688415
Artikelnr.
EMG-688415
Op voorraad
Adviesprijs € 325,00
Onze prijs € 270,- € 326,70
Bespaar € 55,00
Met geëmailleerde gietijzeren grillplaten, de grill heeft een korte opwarmtijd en is voorzien van een grote lekbak, voorzien van twee onafhankelijke verhittingszones.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | CaterChef (ster) |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | CN |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 56,6 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte product | 19,3 cm |
| Werkoppervlak | 48,5 x 23,5 cm |
| Aansluitingen | |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Met snoer | Ja |
| Met stekker | Ja |
| Vermogen (elektrisch) | 3,6 kW |
| Eigenschappen | |
| Aantal (onafhankelijke) zones | 2 |
| Bakplaat uitvoering (boven) | geribbeld |
| Bakplaat uitvoering (onder) | geribbeld |
| Bekleding | geëmailleerd |
| Gewicht netto product | 25,5 kg |
| Materiaal | gietijzer |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bediening | manueel |
| Meegeleverde accessoires | staalborstel |
| Met hoofdschakelaar | Nee |
| Met spatrand | Ja |
| Met vetopvangbak | Ja |
| Programmeerbaar | Nee |
| Temperatuurbereik | 50° tot 300°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Type verhitting | elektrisch |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591146891 |
| HS-code | 85166070 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 43 cm |
| Lengte verpakking | 64 cm |
| Hoogte verpakking | 27 cm |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| Technische tekening | Download |
| Onderdelenlijst | Download |
| Explosietekening | Download |
| CE certificaat | Download |
| EAN | 08712591146891 |
|---|---|
| Gewicht | 27.000000 |
| Merk | CaterChef |
| Garantie | 1 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 220 - 240 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 3,6 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 566 x D: 325 x H: 193 |