Frites-snijder 10x20 mm RVS - 65x54x90 cm - Louis Tellier 208214
Artikelnr.
EMG-208214
Op voorraad
Adviesprijs € 319,00
Onze prijs € 265,- € 320,65
Bespaar € 54,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Professionele fritessnijder, zwaar verchroomd, op voetstuk met hefboom voor een eenvoudige en snelle beweging om de frites te snijden, compleet met mesrooster en kunststof drukstuk, overige inzetstukken separaat verkrijgbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Louis Tellier |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | FR |
| Afmetingen | |
| Afmeting product | 10 x 20 mm |
| Breedte product | 65 cm |
| Diepte product | 54 cm |
| Hoogte product | 90 cm |
| Eigenschappen | |
| Bekleding | geëpoxeerd |
| Gewicht netto product | 14,2 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Model | staand model |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Mes stel uitneembaar | Ja |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591011878 |
| HS-code | 82100000 |
| Documenten | |
| Explosietekening | Download |
| EAN | 08712591011878 |
|---|---|
| Gewicht | 14.200000 |
| Merk | Louis Tellier |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 650 x D: 540 x H: 900 |