Frites-snijder (zonder inzet) composiet - 40x40x51 cm - EMGA 070720
Artikelnr.
EMG-070720
Op voorraad
Adviesprijs € 199,00
Onze prijs € 172,- € 208,12
Bespaar € 27,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Prep Chef basisunit fritessnijder met duwbeugel, te voorzien van diverse mesroosters en drukstukken, eenvoudig met zuignapvoeten vast te zetten op een werkblad, inzetstukken separaat leverbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | EMGA |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | FR |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 40 cm |
| Diepte product | 40 cm |
| Hoogte product | 51 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 1,49 kg |
| Materiaal | composiet |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Mes stel uitneembaar | Ja |
| Montagewijze | zuignap |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 03334492156127 |
| HS-code | 82100000 |
| EAN | 03334492156127 |
|---|---|
| Gewicht | 1.490000 |
| Merk | EMGA |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 400 x D: 400 x H: 510 |