Hete lucht oven bakkerij model RIMINI
Artikelnr.
429-4010
Niet op voorraad
Adviesprijs € 1.500,00
Onze prijs € 947,- € 1.145,87
Bespaar € 553,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| EAN | 4017337037292 |
|---|---|
| Gewicht | 75.000000 |
| Merk | Saro |
| Garantie | 2 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 230 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 6,4 kW |
| Afmetingen | B 835 x T 780 x H 590 mm |