Horeca Wijn koelkast met luchtcirculatie model WKS 96
Artikelnr.
325-2155
Niet op voorraad
Adviesprijs € 1.070,00
Onze prijs € 676,- € 817,96
Bespaar € 394,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| EAN | 4017337037247 |
|---|---|
| Gewicht | 100.000000 |
| Merk | Saro |
| Garantie | 2 Jaar |
| Capaciteit | 315 ltr. |
| Stroomaansluiting voltage | 230 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 0,165 kW |
| Afmetingen | B 605 x T 594 x H 1552 mm |