Ijsblokjesemmer 5,0L RVS - 5 liter - 27 cm hoog - EMGA 062004
Artikelnr.
EMG-062004
Op voorraad
Adviesprijs € 71,50
Onze prijs € 55,50 € 67,16
Bespaar € 16,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Dubbelwandig model, inclusief ijsblokjestang.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | EMGA |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | PK |
| Afmetingen | |
| Diameter product | 20 cm |
| Hoogte product | 27 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 2,25 kg |
| Inhoud | 5 l |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Stapelbaar | Nee |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591015616 |
| HS-code | 73239300 |
| EAN | 08712591015616 |
|---|---|
| Gewicht | 2.250000 |
| Merk | EMGA |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 5 ltr. |
| Afmetingen | Buitenmaten: H: 270 |