IJsblokjesmachine Hoshizaki IM-21CPE
Artikelnr.
HOS-IM21CPE
Niet op voorraad
Adviesprijs € 2.025,00
Onze prijs € 1.359,- € 1.644,39
Bespaar € 666,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| EAN | M109 |
|---|---|
| Gewicht | 38.000000 |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantie | 2 Jaar |
| Capaciteit | 30 kg ijs per 24 uur incl. bunker 11 kg |
| Stroomaansluiting voltage | 220 - 240 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 0,21 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 398 x D: 451 x H: 695 |