Inbouw inductie kookplaat Model ZITA CB-35A
Artikelnr.
301-1050
Niet op voorraad
Adviesprijs € 1.825,00
Onze prijs € 1.140,- € 1.379,40
Bespaar € 685,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| EAN | 4017337301188 |
|---|---|
| Gewicht | 15.000000 |
| Merk | Saro |
| Garantie | 2 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 230 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 3,5 kW |
| Afmetingen | B 385 x T 385 x H 148 mm |