Inductie kookplaat Serie COLDFIRE CT-50A
Artikelnr.
301-1075
Niet op voorraad
Adviesprijs € 3.565,00
Onze prijs € 2.240,- € 2.710,40
Bespaar € 1.325,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| EAN | 4017337301218 |
|---|---|
| Gewicht | 16.000000 |
| Merk | Saro |
| Garantie | 2 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 400 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 3 fasen |
| Stroomaansluiting vermogen | 5 kW |
| Afmetingen | B 385 x T 520 x H 197 mm |