Kern-temperatuurmeter ABS - 12,7x6x1,6 cm - Ebro 926007
Artikelnr.
EMG-926007
Op voorraad
Adviesprijs € 163,00
Onze prijs € 138,- € 166,98
Bespaar € 25,00
Geijkte digitale kern-thermometer welke is voorzien van hittebestendige voelerkabel en handvat en vaste roestvrijstalen voeler, de thermometer is volledig waterdicht, ook geschikt voor frituurvet.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Ebro |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | DE |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 6 cm |
| Hoogte product | 1,6 cm |
| Lengte product | 12,7 cm |
| Lengte sonde | 12 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 100 gram |
| Materiaal | acrylonitril-butadieen-styreen (ABS) |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Geijkt | Ja |
| Inklapbaar | Nee |
| Meetnauwkeurigheid | ± 0,5°C (bij -30°C + 100°C), 1% van lezen op 100,1~199,9°C |
| Resolutie | 0,1°C |
| Sensor kabel | 60 cm |
| Temperatuurbereik | -30° tot 200°C |
| Waterdicht | Ja |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08715532000078 |
| HS-code | 90251900 |
| Keurmerk | IP65/CE certificaat |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| EAN | 08715532000078 |
|---|---|
| Gewicht | 0.100000 |
| Merk | Ebro |
| Garantie | 1 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | NVT |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 60 x H: 16 |