Kersenontpitter PP - 19x11,5x22 cm - Westmark 016100
Artikelnr.
EMG-016100
Op voorraad
Onze prijs € 18,70 € 22,63
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Westmark |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | CN |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 19 cm |
| Diepte product | 11,5 cm |
| Hoogte product | 22 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 316 gram |
| Materiaal | polypropyleen (PP) |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Montagewijze | zuignap |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 04004094403064 |
| HS-code | 82100000 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 72 cm |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Hoogte verpakking | 37 cm |
| EAN | 04004094403064 |
|---|---|
| Gewicht | 0.917000 |
| Merk | Westmark |
| Garantie | 1 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | NVT |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 190 x D: 115 x H: 220 |