Magnetron staal - 25 liter - 48,5x44,5x28,4 cm - Severin 302010
Artikelnr.
EMG-302010
Op voorraad
Adviesprijs € 185,00
Onze prijs € 161,- € 194,81
Bespaar € 24,00
Voorzien van draaiplateau Ø27cm, 3 in te stellen kookprogramma's, 10 verschillende vermogensstanden met o.a. ontdooistand en 8 verschillende automatische programma's, beschikt over diverse quick-select functies voor gebruik van de magnetron, grill, een combinatie van beide of de hete lucht functie en tot 2 automatische programma's zijn achter elkaar te programmeren.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Severin |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | CN |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 48,5 cm |
| Diepte product | 44,5 cm |
| Hoogte product | 28,4 cm |
| Interne afmeting | 17,5(H) x draaiplateau Ø27 cm |
| Aansluitingen | |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen (elektrisch) | 1,95 kW |
| Vermogen (grill) | 1,95 kW |
| Vermogen (magnetron) | 900 W |
| Vermogen (oven) | 1,95 kW |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 16,075 kg |
| Inhoud | 25 l |
| Materiaal | gelakt staal |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bediening | digitaal |
| Met draaiplateau | Ja |
| Met keramische bodem | Nee |
| Programmeerbaar | Ja |
| Scharnierkant | linkerkant |
| Temperatuurbereik | 110° tot 200°C |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 04008146029264 |
| HS-code | 85165000 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 55 cm |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Hoogte verpakking | 34 cm |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| Explosietekening | Download |
| CE certificaat | Download |
| EAN | 04008146029264 |
|---|---|
| Gewicht | 18.632000 |
| Merk | Severin |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 25 ltr. |
| Stroomaansluiting voltage | 220 - 240 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 1,95 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 485 x D: 445 x H: 284 |