Muesli dispenser PC - 3x1,5 liter - 26x26x43 cm - EMGA 145170
Artikelnr.
EMG-145170
Op voorraad
Adviesprijs € 74,00
Onze prijs € 69,60 € 84,22
Bespaar € 4,40
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Mooi vormgegeven draaibare houten standaard met drie transparante vultrechters, geschikt voor muesli, cornflakes, noten etc.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | EMGA |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | TR |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 26 cm |
| Diepte product | 26 cm |
| Hoogte product | 43 cm |
| Eigenschappen | |
| Compartimenten | 03 |
| Gewicht netto product | 1,001 kg |
| Inhoud | 1,5 l |
| Materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bouwpakket | Nee |
| Met aftapkraan | Ja |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08698804710861 |
| HS-code | 39249000 |
| EAN | 08698804710861 |
|---|---|
| Gewicht | 1.001000 |
| Merk | EMGA |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 3 x 1,5 ltr. |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 260 x D: 260 x H: 430 |