Ovenschaal GN1/1 65 mm alum. met vlakke rand - 53x32,5x6,5 cm - Risoli 729114
Artikelnr.
EMG-729114
Op voorraad
Adviesprijs € 56,00
Onze prijs € 44,80 € 54,21
Bespaar € 11,20
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Risoli |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 53 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte product | 6,5 cm |
| Eigenschappen | |
| Bekleding | anti-aanbak |
| Gewicht netto product | 0,9 kg |
| Hoogte maatvoering | 65 mm |
| Materiaal | aluminium (Al) |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Stapelbaar | Ja |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Type gastronorm bak | met vlakke rand |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08001586010874 |
| HS-code | 76151080 |
| EAN | 08001586010874 |
|---|---|
| Gewicht | 0.900000 |
| Merk | Risoli |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 530 x D: 325 x H: 65 |