Ovenschaal GN1/2 40 mm alum. met vlakke rand - 32,5x26,5x4 cm - Risoli 729125
Artikelnr.
EMG-729125
Op voorraad
Adviesprijs € 29,00
Onze prijs € 26,10 € 31,58
Bespaar € 2,90
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Risoli |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | IT |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 32,5 cm |
| Diepte product | 26,5 cm |
| Hoogte product | 4 cm |
| Eigenschappen | |
| Bekleding | anti-aanbak |
| Gewicht netto product | 380 gram |
| Hoogte maatvoering | 40 mm |
| Materiaal | aluminium (Al) |
| Opslag maatvoering | 32,5 x 26,5 cm (1/2 GN) |
| Stapelbaar | Ja |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Type gastronorm bak | met vlakke rand |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08001586010928 |
| HS-code | 76151080 |
| EAN | 08001586010928 |
|---|---|
| Gewicht | 0.380000 |
| Merk | Risoli |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 325 x D: 265 x H: 40 |