Pasta-kookpan 31.4L RVS - 31,4 liter - 25 cm hoog - Pujadas 720123
Artikelnr.
EMG-720123
Op voorraad
Adviesprijs € 259,00
Onze prijs € 198,- € 239,58
Bespaar € 61,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Pujadas |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | NL |
| Afmetingen | |
| Diameter product | 40 cm |
| Hoogte product | 25 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 1,001 kg |
| Hittebron | inductie/keramisch/elektrisch/gas |
| Inhoud | 31,4 l |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/10 |
| Materiaal van het handvat | roestvrijstaal |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | vaatwasmachinebestendig |
| Meegeleverde accessoires | 4 pasta vergieten |
| Met waterkraan | Nee |
| Platte bodem | Ja |
| Sandwich bodem | Ja |
| Type handvat | met greep |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591009608 |
| HS-code | 73239300 |
| EAN | 08712591009608 |
|---|---|
| Gewicht | 1.001000 |
| Merk | Pujadas |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 31,4 ltr. |
| Afmetingen | Buitenmaten: H: 250 |