Percolator RVS - 5 liter - 28x28x33 cm - CaterChef 688090
Artikelnr.
EMG-688090
Op voorraad
Adviesprijs € 84,00
Onze prijs € 77,30 € 93,53
Bespaar € 6,70
Deze percolator is geschikt voor het zetten van grotere hoeveelheden koffie in één keer, werkt geheel automatisch en houdt de koffie op serveertemperatuur. Uitgerust met non-drip kraan, isolerende handvatten, controlelampje, aan/uit schakelaar en controlevenster voor het koffieniveau.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | CaterChef (ster) |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | CN |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 28 cm |
| Diepte product | 28 cm |
| Hoogte product | 33 cm |
| Aansluitingen | |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (elektrisch) | 950 W |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 2,17 kg |
| Inhoud | 5 l |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bediening | manueel |
| Droogkookbeveiliging | Ja |
| Met aftapkraan | Ja |
| Met hoofdschakelaar | Ja |
| Met warm houd functie | Ja |
| Niveau indicator | Ja |
| Opwarmtijd | 00:30:00~00:50:00 |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591143326 |
| HS-code | 84198120 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 35 cm |
| Lengte verpakking | 28 cm |
| Hoogte verpakking | 28 cm |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| Onderdelenlijst | Download |
| Explosietekening | Download |
| CE certificaat | Download |
| EAN | 08712591143326 |
|---|---|
| Gewicht | 2.780000 |
| Merk | CaterChef |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 5 ltr. |
| Stroomaansluiting voltage | 220 - 240 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 0,95 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 280 x D: 280 x H: 330 |