Raclette-apparaat RVS - 44,5x21,5x30 cm - Louis Tellier 202072
Artikelnr.
EMG-202072
Op voorraad
Adviesprijs € 209,00
Onze prijs € 180,- € 217,80
Bespaar € 29,00
Vervaardigd uit roestvrijstaal en koperkleurig geëpoxeerd staal, geschikt voor 1 tot 4 personen, verwarmingselement is instelbaar naar de grootte van de ronding van de kaas (1/6, 1/4, 1/3,...), ruimte besparend.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Louis Tellier |
| Serie | Brézière® |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | FR |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 44,5 cm |
| Diepte product | 21,5 cm |
| Hoogte product | 30 cm |
| Aansluitingen | |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Vermogen (elektrisch) | 850 W |
| Eigenschappen | |
| Bekleding | geëpoxeerd |
| Gewicht netto product | 3,47 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Hoogte verstelbaar | Ja |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 03700265007543 |
| HS-code | 85167970 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| EAN | 03700265007543 |
|---|---|
| Gewicht | 3.470000 |
| Merk | Louis Tellier |
| Garantie | 1 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 220 - 240 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 0,85 kW |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 445 x D: 215 x H: 300 |