Rijstrand/vorm Ø8 cm (4) PP - 4,5 cm hoog - transparant - EMGA 059031
Artikelnr.
EMG-059031
Op voorraad
Onze prijs € 9,63 € 11,65
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | EMGA |
| Bevat | 4 |
| Land van oorsprong | ES |
| Afmetingen | |
| Diameter product | 8 cm |
| Hoogte product | 4,5 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 100 gram |
| Hittebestendig | tot 110°C |
| Kleur | transparant |
| Materiaal | polypropyleen (PP) |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08414291014288 |
| HS-code | 39241000 |
| Keurmerk | BPA (Bisfenol A) vrij |
| EAN | 08414291014288 |
|---|---|
| Gewicht | 0.100000 |
| Merk | EMGA |
| Garantie | 1 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | NVT |
| Afmetingen | Buitenmaten: H: 45 |