Saladette Model EMS 900
Artikelnr.
323-1007
Niet op voorraad
Adviesprijs € 945,00
Onze prijs € 622,- € 752,62
Bespaar € 323,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| EAN | 4017337323319 |
|---|---|
| Gewicht | 79.000000 |
| Merk | Saro |
| Garantie | 2 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 230 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 0,23 kW |
| Afmetingen | B 900 x T 700 x H 850-885 mm |