Sausbar 1x2,0L aardewerk - 2 liter - 33 cm hoog - rood - Hovicon 865060
Artikelnr.
EMG-865060
Op voorraad
Adviesprijs € 79,00
Onze prijs € 73,50 € 88,94
Bespaar € 5,50
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Keramische pot compleet met rode drukknopdispenser, vaste dosering van 30 ml, tekstplaatje ''ketchup'' wordt los meegeleverd.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Hovicon |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | NL |
| Afmetingen | |
| Diameter product | 15 cm |
| Hoogte product | 33 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 1,001 kg |
| Inhoud | 2 l |
| Kleur | rood |
| Materiaal | aardewerk |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Dosering | 30 ml |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591005853 |
| HS-code | 39249000 |
| Documenten | |
| Gebruikershandleiding | Download |
| EAN | 08712591005853 |
|---|---|
| Gewicht | 1.001000 |
| Merk | Hovicon |
| Garantie | 1 Jaar |
| Capaciteit | 2 ltr. |
| Afmetingen | Buitenmaten: H: 330 |