Serveerplateau Ø37 tot 42 cm acaciahout (decor) - ProSup
Artikelnr.
EMG-072260
Op voorraad
Adviesprijs € 17,20
Onze prijs € 17,20 € 20,81
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Ideaal voor bistro's, steakrestaurant en op buffetten, inclusief leisteen Ø30 cm, met houten voetjes en vingergat.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | ProSup |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | TH |
| Afmetingen | |
| Diameter (min/max) | 37 ~ 42 cm |
| Diameter product | 42 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 2,15 kg |
| Kleur | decor |
| Materiaal | acaciahout |
| Stapelbaar | Nee |
| Vorm | rond |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591008298 |
| HS-code | 44199000 |
| EAN | 08712591008298 |
|---|---|
| Gewicht | 2.150000 |
| Merk | ProSup |
| Garantie | 1 Jaar |