Snel koeler / Shock-vriezer URSUS 14
Artikelnr.
323-4512
Niet op voorraad
Adviesprijs € 7.800,00
Onze prijs € 4.910,- € 5.941,10
Bespaar € 2.890,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| EAN | 4017337037551 |
|---|---|
| Gewicht | 266.000000 |
| Merk | Saro |
| Garantie | 2 Jaar |
| Capaciteit | 494 ltr. |
| Stroomaansluiting voltage | 230 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 2,50 kW |
| Afmetingen | B 800 x T 815 x H 2170 mm |