Snijblad 70/40 HDPE - 39x62 cm - wit - Modular 318748
Artikelnr.
EMG-318748
Op voorraad
Adviesprijs € 43,50
Onze prijs € 36,10 € 43,68
Bespaar € 7,40
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
Geschikt voor de Modular Fun 700 werk unit (70/040).
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Modular |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | ES |
| Afmetingen | |
| Breedte product | 39 cm |
| Diepte product | 62 cm |
| Dikte product | 2 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 4,625 kg |
| Kleur | wit |
| Materiaal | polyethyleen (HDPE) |
| Snijblad afwerking | rechte hoeken |
| Snijblad uitvoering | 2 zijdig glad |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Met voetjes | Nee |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591053199 |
| HACCP codering | kaas, brood |
| HS-code | 39241000 |
| EAN | 08712591053199 |
|---|---|
| Gewicht | 4.625000 |
| Merk | Modular |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: B: 390 x D: 620 |