Convectie Oven met bevochtiging en Grill Model PF 5004 P
Artikelnr.
424-1447
Niet op voorraad
Adviesprijs € 1.199,00
Onze prijs € 752,- € 909,92
Bespaar € 447,00
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| EAN | 4017337037285 |
|---|---|
| Gewicht | 47.000000 |
| Merk | Saro |
| Garantie | 2 Jaar |
| Stroomaansluiting voltage | 230 V |
| Stroomaansluiting aantal fasen | 1 fase |
| Stroomaansluiting vermogen | 3,3 kW |
| Afmetingen | B 600 x T 600 x H 540 mm |