Trolley voedselcontainer PE - 16,8 cm hoog - zwart - Rubbermaid RM2640
Artikelnr.
EMG-RM2640
Op voorraad
Adviesprijs € 92,00
Onze prijs € 83,60 € 101,16
Bespaar € 8,40
Bereiding Warm
Bereiding Warm
Warmhouden
Bereiding Koud
Bereiding Koud
Koelen
Keuken hulpmiddelen
Keukengereedschap
Keukenmessen
Pannen
Patisserie
GN bakken & Voedseldozen
Keuken textiel
Eet servies
Drink servies
Bestek
Tafel benodigdheden
Op het buffet
Bar & Dranken
Bediening & Catering
Inrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Rubbermaid |
| Bevat | 1 |
| Land van oorsprong | NL |
| Afmetingen | |
| Diameter product | 46,4 cm |
| Hoogte product | 16,8 cm |
| Eigenschappen | |
| Gewicht netto product | 2,35 kg |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | polyetheen (PE) |
| Aanvullende eigenschappen | |
| Bouwpakket | Nee |
| Verrijdbaar | Ja |
| Wielen met stootrand | Nee |
| Wielen zwenk | 4 |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 00086876015492 |
| HS-code | 39249000 |
| EAN | 00086876015492 |
|---|---|
| Gewicht | 2.350000 |
| Merk | Rubbermaid |
| Garantie | 1 Jaar |
| Afmetingen | Buitenmaten: H: 168 |